Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plavání

 

O tom, že plavání tvoří neoddiskutovatelnou součást sociální interakce a přispívá nejen k fyzickému, ale i duševnímu rozvoji dítěte, si je naše škola dobře vědoma a tudíž poskytuje každým rokem žákům 3. tříd výuku plavání. Tato výuka probíhá prostřednictvím kvalifikovaných pracovnic, jenž svým přístupem učí děti (i třeba plaváním do té doby netknutými) třem základním plaveckým způsobům. 

 

Plavání probíhá vždy od druhého pololetí do konce prázdnin v dopoledních hodinách ve dvaceti metrovém bazénu Gymnázia J. Heyrovského. Sem děti jedou s přidělenými pedagogy linkou MHD a po převlečení a osprchování jsou následně vydány do péče již zmíněným plavčicím. Závěr roku bývá okořeněn závody a různými druhy her. Děti i rodiče si obvykle návštěvu bazénu a organizaci pochvalují a tudíž bychom v nastoleném trendu rádi pokračovali i v následujících letech.

 

 

O tom, jak to na plavání vypadá se můžete podívat zde:

 

 

Příspěvky

Poděkování za Mokré vysvědčení

4. 4. 2016

diplom_mokre-vysvedceni.jpgRádi bychom touto cestou poděkovali našim bývalým žákyním Danušce (Le Thi Phuong Anh) a Elišce Krušberské, které připravily pro naše současné žáky krásné Mokré vysvědčení.  

 

Plavání 2013

13. 5. 2013

Žáci ve 3. A chodí na plavání každý pátek s paní učitelkou a vychovatelkou. Plavání je moc baví a naučí se mnoho nového.

 
Celý příspěvek / Rubrika: Plavání / Fotografie: Plavání 2013

Kurz plavání šk . r . 2012 / 2013

5. 9. 2012

V příspěvku naleznete informace o kurzuplavání 3. tříd.