Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj v miniházené

26. 2. 2010V úterý 16. 2. se u nás ve škole opět konal turnaj v miniházené. Byl to již druhý turnaj, který byl v letošním roce organizován naší školou. Tento turnaj byl pro žáky 2. a 3. tříd. Bylo to další kolo školní ligy, do které se naše škola přihlásila již v loňském roce. V minulém turnaji pořádaném na naší škole, na kterém hráli žáci 4. a 5. tříd, byli žáci naší školy, hrající na domácí půdě, velmi úspěšní.

Jejich mladší spolužáci nemají zatím tolik zkušeností, a proto zatím v turnajích školní ligy neměli tolik úspěchů. Na tomto turnaji hrály za naší školu čtyři družstva a na domácí půdě zabojovali jako nikdy předtím a poprali se o každý gól. I když některé dívky hrály poprvé, snažily se svými spoluhráči držet krok. Společná spolupráce všech hráčů a snaha být co nejlepší přinesla své ovoce v nejlepších výsledcích, jaké jsme zatím na turnajích v této kategorii získali.

Mladým hráčům gratulujeme jednak k zlepšení jejich hráčských dovedností, ale hlavně k jejich spolupráci, která je přivedla k týmové práci, která je pro sport i život velmi důležitá.