Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sportovní dopoledne na ZŠ Klausova

2. 12. 2011

 

Ve čtvrtek 1. 12. 2011 uspořádala ZŠ Klausova ve svých tělocvičnách sportovní dopoledne pro žáky prvních stupňů okolních základních škol. Zúčastnila se ho celkem 4 desetičlenná družstva ze ZŠ Jinočany, ZŠ Ořech, ZŠ Chrášťany a také z pořadatelské ZŠ Klausova.
Sportovního soutěžení se skládalo z turnaje ve vybíjené a ze sportovního trojboje, ve kterém se hodnotily jak výkony jednotlivců, tak i celých družstev dohromady. Jak již název napovídá, sportovní trojboj se skládal ze tří disciplín a to z hodu medicinbalem, skoku do dálky z místa a z výdrže ve shybu na hrazdě.
Jednotlivé disciplíny byly bodově ohodnoceny a odměny v podobě medailí, diplomů a sladkostí čekaly nejen na nejlepší tři jednotlivce v každé disciplíně, ale také na celá družstva. Po sečtení všech bodů bylo pořadí následující: 1. místo ZŠ Ořech (130 b.), 2. místo ZŠ Klausova (115 b.), 3. místo ZŠ Chrášťany (100 b.) a 4. místo ZŠ Jinočany (90b.).
Všem soutěžícím a jejich doprovodům děkujeme za účast. Věříme, že se jim sportování líbilo a že si kromě medailí, diplomů a sladkostí odnesli i příjemné zážitky. Dík patří též žákům 8. tříd ZŠ Klausova za pomoc při organizaci a zajištění bezproblémového průběhu a také všem, kteří se na sportovním odpoledni jakkoliv podíleli.
 

Náhledy fotografií ze složky Sportovní dopoledne 2011