Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výlet s exkurzí ve Stráži nad Nežárkou

13. 6. 2012

 

Školní výlet 24.5. – 28.5.2012 Fähnrichův mlýn
 
Vyjeli jsme v 9:30 z Prahy do Stráže nad Nežárkou. Po zastávce v Táboře jsme jeli do Jindřichova Hradce. Polovina navštívila centrum Jindřichova Hradce a druhá polovina navštívila bazén. Poté jsme zastavili na benzince ve Stráži nad Nežárkou a šli jsme pěšky až do Fähnrichova mlýna. Tam jsme si rozdělili pokoje. Na pokojích jsme si vybalili a šli jsme na večeři. Následujícího dne jsme se rozdělili do skupin a šli do Stráže nad Nežárkou podívat se na zámek Emmy Destinnové. Vrata však byla zamčená/ žel celý květen/. Poté jsme se šli podívat na pomník Emmy Destinnové. Cesta tam a zpátky trvala čtyři hodiny. Po návratu jsme se převlékli a šli jsme na večeři a po ní jsme šli tancovat do 23:00 a poté jsme šli spát. Ráno jsme vstali a šli jsme na snídani. Na snídani nám vedoucí řekli, jak bude celý den probíhat. Vymysleli sportovní den, s kterým jsme byli spokojeni. U místa, kde jsme hráli vybíjenou, byla řeka a stále nám tam padal míč. Museli jsme zavolat pana učitele, aby nám míč vylovil. O sportovním dni jsme se výborně bavili, a potom jsme dokonce opékali buřty. Ve 22:00 hodin jsme šli na bojovku, která se sice vydařila, ale byla slabá. V neděli jsme šli do Stráže vyměňovat toaletní papír za jiné předměty. Po výměně toaletního papíru jsme vyhlásili vítěznou skupinu a ta dostala drobné ceny. Poté nám dali vedoucí za úkol připravit živý obraz. Ale všichni jsme si vyprotestovali volno a byli jsme moc rádi, že máme chvíli klid. Po závěrečném večírku a vyhodnocení nejlepších účastníků zájezdu jsme se ve mlýně naposledy vyspali a druhý den po obědě odjeli zpátky do Prahy.
Výlet se nám všem moc líbil, a těšíme se na příští rok !!!
 
                               Žáci šestých tříd.

 

 

 

 

7.A

 

Školní výlet: Fähnrichův mlýn
Dne 24.5. jsme vyjeli na školní výlet pro 6.,7.a 9 třídu.V 9:30 byl odjezd do plaveckého bazénu v Jindřichově Hradci. Ve 4 hodiny jsme odjeli z Jindřichova Hradce do Fähnrichova mlýna. Po příjezdu jsme byli rozděleni do pokojů kde jsme se rychle zabydleli. Poté jsme šli na večeři, pak jsme byli rozděleni do skupin kde jsme vymýšleli název, hymnu a vlajku. Když jsme dodělali skupinovou práci, tak jsme ukázali své výtvory, které byly ohodnoceny body.
Druhý den jsme šli po třídách na různá místa. Naše třída šla na zámek Jemčina. Cesta byla dlouhá 5 km, po příchodu jsme se zastavili v jedné restauraci. Po posezení jsme se vrátili zpět na hotel. Dorazili jsme předčasně tak jsme měli dopolední klid než přišli ostatní třídy. Naše třída šla do Stráže nad Nežárkou. Přišli jsme zpět na hotel. Odpoledne byli sportovní soutěže. Večer jsme uspořádali diskotéku, která byla předčasně ukončena.
Třetí den byl dopoledne klid a odpoledne sportovní soutěže ve družstvech.
Čtvrtý den jsme byli vysláni do Stráže nad Nežarkou, než jsme vyrazili dostali jsme toaletní papír abychom ho vyměnili za co nejcennější věc. Odpoledne jsme měli volno a večer byl táborák a po něm bojovka.
Pátý den byl odjezd do Prahy a vyhodnocení nejlepších družstev.
 
               Žáci 7. třídy
                                                                                          
 

Náhledy fotografií ze složky Stráž nad Nežárkou 2012