Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝLETY S BIZONEM

11. 7. 2012

 

I v letošním roce jsme s turisticky - přírodovědným kroužkem Bizon podnikli několik zajímavých a zábavných sobotních výletů a ráda bych je připomněla všem Bizonům a informovala případné další výletnické nadšence. Vyjíždíme zpravidla jednou za měsíc - letos jsme stihli celkem 8 akcí. Dáváme přednost cestování vlakem a pěšky.

 

 

 

Sezónu jsme odstartovali v říjnu výletem do Mělníka, kde jsme navštívili zajímavé historické objekty a muzea a pozorovali jsme soutok Labe s Vltavou. V listopadu jsme si rozšířili kulturní obzor a navštívili jsme nedělní divadelní představení v Klubu Mlejn. V prosinci jsme upustili od turistiky a dali jsme si oddechový program – kino.

 

 

 

Na konci ledna jsme putovali po stopách sochaře Václava Levého, který vytvořil množství výrazných pískovcových plastik v okolí Liběchova. V březnu, za téměř letního počasí, jsme objevovali kořeny českého národa na naučné stezce okolo Kouřimi. V dubnu jsme za odměnu jeli do aquaparku ve Slaném, kde jsme si to báječně užili a vyřádili jsme se.

 

 

 

Poslední výlet vyšel až na červen a je plánován na hrad Český Šternberk. Každý výlet stojí za to, ať už jedeme ve třech nebo v deseti a nebojíme se žádné nepřízně počasí!