Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavnostní zahájení 20. výročí otevření školy ZŠ Klausova

14. 11. 2012

   Dne 8. října se uskutečnily na naší škole Zahradní slavnosti ZŠ, na kterých byly slavnostně zahájeny oslavy 20. výročí otevření naší školy.   

    Za přítomnosti místostarosty MČ Prahy 13, D. Zeleného, ředitelka školy V.Hanzlíková  ve svém úvodním projevu zdůraznila nezastupitelnost školy při výchově dětí, její historii, ale i další úkoly v budoucím období. Zároveň při této příležitosti vyhlásila řadu soutěží a aktivit, které nás budou provázet po celý tento školní rok.  
    Vyvrcholením oslav bude 24. duben 2013, kde budou všechny aktivity vyhodnoceny a oceněny. Více se o vyhlášených soutěžích a aktivitách dozvíte na stránkách naší školy. Všechny třídy mají také k dispozici pravidla a podrobné informace k plnění vyhlášených akcí.
   V průběhu školního roku nás čekají další významné akce, v listopadu Den otevřených dveří , v prosinci Vánoční jarmark a v lednu Dětský karneval ZŠ Klausova. To vše je součástí těchto významných oslav, které mají i své heslo v angličtině i češtině, a žáci druhého stupně dokonce připravují při této příležitosti volný překlad anglické knihy.
   Ve druhé části Zahradních slavností ZŠ, po zazpívání Skautské hymny dětmi prvního stupně, byla uvedena celoškolní akce k výročí školy - získávání Bobříků, inspirovaná J. Foglarem a jeho literárním dílem.
    Na dalších stanovištích, pak, měli rodiče i děti možnost se nejen občerstvit, zasportovat si, ale i zakoupit si výrobky dětí, případně plnit již prvního „ Bobříka zručnosti“.
    Držme palce, ať společně důstojně, ale i s optimismem a humorem oslavíme 20 let trvání naší školy.
                                                                        Z.Hájovský
 
 
 

Náhledy fotografií ze složky Slavnost zahájení 20. výročí