Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zahradní slavnost - oslava 20. výročí založení školy

29. 4. 2013

Oslavy probíhaly průběžně po celý rok a vyvrcholily 24. 4. zahradními slavnostmi v areálu školy. Oslavy byly zahájeny přivítáním rodičů a všech zúčastněných proslovem paní zástupkyně Klímové, paní ředitelky Hanzlíkové a poděkováním všem sponzorům.

Slavnosti začaly v 16:00 pokřikem školy, anglicky a česky. V průběhu slavností vystupovali žáci prvního i druhého stupně jako skupiny i jednotlivci se svými nacvičenými tanečními i pěveckými představeními pod vedením učitelek, paní Mastné, Mánkové, Nuslauerové, ale i dalších. 

Také byly uděleny hodnotné ceny za celoroční soutěže v anglickém a českém jazyce,  ve fotografické a výtvarné soutěži.  V průběhu programu se všichni návštěvníci mohli občerstvit u stánků s jídlem a pitím, které připravili žáci 8. B spolu s paní učitelkou Novotnou, Tomkovou a Tichou. Všichni návštěvníci si mohli prohlédnout práce žáků a přečíst si něco o historii školy na nástěnkách i ve školním časopise Atd…  

Slavnosti se všem zúčastněným líbily a počasí se také vydařilo. Naše škola tímto ukončila oslavy 20. výročí jejího založení.

                                                                                        

 Žáci 8.A

 

 

Bylo připraveno mnoho krásných vystoupení žáků naší školy.

Proběhlo také vyhlašování výsledků soutěží v českém a anglickém jazyce a ve výtvarné a fotografické soutěži. Žáci si připravili zajímavé výstupy, mezi kterými jsme mohli vidět např. taneční skupinu DEMO, hudební skupinu Hladovci a mnoho jiných tanečních i hudebních výstupů, mezi které patřili i jednotlivci jako např. Albert Prachovský. Velmi hezká vystoupení předvedly také třídy prvního stupně pod vedením např. pí. uč. Fonferové, Mánkové nebo Mastné.

V průběhu slavnosti se lidé také mohli obsloužit u stánků nebo si prohlédnout výstavu v prostorách naší školy. Slavnost se velmi vydařila a navštívilo ji hodně lidí. Zahradní slavnost ukončila oslavy  20. výročí založení naší školy.

 

Žáci 9.A

 

Náhledy fotografií ze složky Zahradní slavnost 2013