Jdi na obsah Jdi na menu
 


Karneval na ZŠ Klausova

25. 2. 2013

Karnevalu se zúčastnily malé děti s doprovodem rodičů i někteří starší. Pro zúčastněné se uskutečnily různé soutěže o drobné ceny a také o plyšové hračky darované žáky druhého stupně.  Žáci druhého stupně byli pověřeni přípravou občerstvení a výzdobou karnevalu. Výzdobu, která se všem moc líbila, měla na starost paní vedoucí vychovatelka Třešňáková. Po celou dobu se pouštěla hudba, na kterou mohli zúčastnění tančit.  Soutěžilo se s balónky a tančilo se. Hlavním bodem programu byla soutěž o nejlepší masku a kostým.

                Před tělocvičnou se prodávalo občerstvení, nápoje, a dokonce i školní časopis „Atd…“. O občerstvení se postaraly 8. třídy spolu s paní učitelkou Novotnou. Celým programem karnevalu nás provázeli paní učitelka Mastná a pan učitel Hájovský.

                Celé karnevalové odpoledne bylo plné her a zábavy, které se všem moc líbilo. Zároveň všichni účastníci karnevalu byli pozváni na další akci k dvacátému výročí založení školy, kterou bude slavnostní odpoledne a vyhodnocení oslav výročí dne 24. 4. 2013.

                                                                                                                                 Žáci 8.A, ZŠ Klausova

 

Náhledy fotografií ze složky Karneval 2013