Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výlet Fähnrichův Mlýn, 9.A

22. 5. 2014

V pondělí, 19. května 2014, naše třída, společně s třídním učitelem panem Z. Hájovským a paní učitelkou L. Heřmanskou, vyrazila na výlet do Fähnrichova mlýna. Cestou jsme se zastavili v Jindřichově Hradci, kde byl dvouhodinový rozchod. Po příjezdu do mlýna jsme si vybalili věci a šli se podívat do pískovny. Po návratu z pískovny byla večeře. Po večeři jsme si s paní učitelkou Heřmanskou zahráli volejbal. Večer bylo osobní volno až do 23:00 hodin.

Ráno, 20. května, jsme si byli zaběhat do Stráže nad Nežárkou a po snídani jsme šli do Stráže, kde jsme si mohli nakoupit a dát si ledovou tříšť nebo točenou zmrzlinu. K obědu jsme měli knedlo, vepřo, zelo.

Po krátkém odpočinku jsme se šli vykoupat do pískovny, kde jsme strávili odpoledne. K večeři jsme měli těstoviny s masem, a potom jsme hráli turnaj ve stolním tenise, který nebyl zcela dohrán, protože naší prioritou byl hokej, který byl adrenalinovou záležitostí, zvláště, když jsme s Francií prohrávali už 3:0. Nakonec jsme se přece uklidnili. 

Ve středu 21.5. jsme se hned po snídani sbalili a odjeli jsme do Jindřichova Hradce, kde byla možnost navštívit aquapark.  Ve 12:30 hodin jsme vyrazili směrem do Prahy. Cestou byla ještě krátká přestávka u „Mekáče“. Do Prahy jsme dorazili po 15:00 hod. 

 

Výlet se nám všem velmi líbil a jsme rádi, že s námi byla také paní učitelka Heřmanská, která byla manažerkou našeho sportovního programu. Moc děkujeme panu Jiřímu Hořejšímu, majiteli zařízení, který se o nás opravdu velmi dobře postaral!

Snad se ještě sejdeme! Děkujeme !!!                           

 

                                                                                                                                                          Žáci 9.A