Jdi na obsah Jdi na menu
 


Karneval ZŠ Klausova - 14. února 2015

    

V sobotu, 14. února, se konal již tradiční Karneval ZŠ Klausova, který naše škola pořádá právě v tomto období. Karneval připravují učitelé společně s žáky vyšších ročníků, ale také se zapojují i rodiče našich žáků.

 

img_5702.jpg

 

V tělocvičně školy se sešlo mimo rodiče, učitele a další děti, i více než 80 dětí v krásných maskách, které tentokrát porota soutěže považovala za jedny z nejlepších za poslední roky.

 

img_5687.jpgV bohatém programu, kterým děti provázela paní učitelka M. Tomková, byly tanečky, spousta soutěží a samozřejmě nechybělo ani vyhodnocení nejlepších masek. Děti-masky dostávaly za každou soutěž buď sladkou odměnu v podobě různých bonbónů, případně si mohly vybrat drobné upomínkové předměty, které nezbytně patří k tradici našich karnevalů.

V závěru karnevalu si děti i rodiče mohli společně zatancovat, a  dokonce přišlo i závěrečné překvapení! S tímto překvapením nám pomáhají také rodiče našich žáků, protože jsme je požádali o „plyšáky“, které již děti doma založily a nehrají si s nimi. A tak každý dětský účastník karnevalu si domů odnesl jednoho „plyšáčka“ jako památku na karneval, který hodnotíme jako velmi úspěšný.

 

Všichni se už těšíme na další tradiční karneval, který se uskuteční opět v příštím roce.

 

Zdeněk Hájovský, učitel ZŠ            

 

                      

 

Náhledy fotografií ze složky Karneval 2015