Jdi na obsah Jdi na menu
 


CYKLO - KOLOBĚŽKO - PĚŠKO JÍZDA

10. 5. 2015

 

V pondělí 1. června  nás čeká vyvrcholení celoročního projektu DOPRAVA = OTRAVA? a bude vskutku velkolepé! Všichni žáci i učitelé naší školy se zúčastní CYKLO - KOLOBĚŽKO - PĚŠKO JÍZDY, kterou pro ně pořádáme ve spolupráci se sdružením Auto*Mat.

 

Každá cyklistická, koloběžková i pěší skupina o max. počtu 15 žáků bude vedena jedním učitelem a dospělým dobrovolníkem z řad rodičů, kteří se k naší radosti do této akce také zapojí. Pokud byste i vy rádi rozšířili naše řady a chtěli nám pomoci s organizací celého dne, kontaktujte nás prosím na e-mailu: jana.nuslauerova@seznam.cz.

 

Trasa pro cyklisty i koloběžkáře (k nahlédnutí zde) povede oblastí Prokopského údolí a pěší skupiny se zase mohou těšit na poznávací výlet po významných místech Prahy 13, který povede převážně Centrálním parkem. Kromě zážitků ze samotného výletu jsme si pro žáky připravili i spoustu hravých aktivit a soutěží. I v týdnu před samotnou cyklojízdou si v rámci mnohých předmětů rozšíří povědomí a znalosti o tématech souvisejících s udržitelnou mobilitou a budeme opět soutěžit ve sběru Zelených kilometrů.

 

cyklojizda-plakat.jpg