Karneval 2016

Dne 20. února se na naší škole tradičně uskutečnil karneval. Předcházelo tomu přespávání žáků deváté třídy ve škole, které si moc užili. Následující den se žáci podíleli na organizaci a průběhu celé akce. Naše třída se postarala o hudbu a osmá třída připravila občerstvení.

img_9899.jpgp2200119.jpg

Celým karnevalem nás provázely paní vychovatelky ze školní družiny. Program, o který se postaraly, byl velmi zábavný, nápaditý a vtipný. Nejvíce nás zaujaly některé zajímavé masky jako například rodinka doktorů, Spongebob a jiné pohádkové postavy.

img_9991.jpg

img_0001.jpg

Všimli jsme si, že v letošním roce přišel největší počet rodičů za posledních pár let. Na závěr karnevalu si každý z účastníků odnesl malou plyšovou odměnu.

Podle toho, co jsme viděli a slyšeli, se karneval líbil všem dospělým i dětem. I když tady už příští rok nebudeme, tak se určitě zastavíme a zavzpomínáme na dobu naší školní docházky společně s našimi pedagogy.

S pozdravem 9.A

Náhledy fotografií ze složky Karneval 2016