Vánoční jarmark, 2015

18. 12. 2015

Ve středu 9. 12. se na naší škole uskutečnil vánoční jarmark. Žáci se na pondělních vánočních dílnách podíleli na výrobě vánočních dárečků, které následně sami prodávali na jarmarku. Návštěvníci jarmarku se mohli pozastavit u stánku s občerstvením, které na vánočních dílnách připravovali pilní žáci školy.

pc090057.jpgPro navození vánoční nálady se naši nejmladší žáci předvedli skvělým pěveckým výkonem vánočních koled. Po ukončení koncertu vánočních „předskokanů’’, se mohli návštěvníci přesunout na samotný jarmark do školní jídelny.

pc090066.jpgHlavní atrakcí této akce bylo například umělecké malování na obličej, které měly na starosti naše talentované multikulturní žákyně 9. třídy.

Atmosféra této vánoční události byla příjemná a všichni si ji určitě velmi užili a společně s rodiči jsme nakoupili mnoho krásných vánočních výrobků.

Žákyně a žáci 9. A

Náhledy fotografií ze složky Vánoční jarmark, 2015