Vánoční jarmark, 2016

Ve středu 7. prosince se uskutečnil v naší škole předvánoční Jarmark.

Ten den jsme se ve škole neučili, ale od rána probíhaly ve třídách dílny. V nich jsme vyráběli sněhuláky, voskové svíčky, čelenky, vánoční ozdoby, věnce a svícny. Naše třída - 7. A, se zapojila zejména do výroby sněhuláků. Někteří z nás vyráběli také čelenky, voskové svíčky, vánoční ozdoby a svícny. S výrobou vánočních předmětů jsme skončili ve 12.35.

img_4535--800x533-.jpg

Už po obědě začaly probíhat přípravy na odpolední Jarmark, který začal v 17.00 a skončil v 19.00. Důležité bylo připravit si prodejní místo s našimi výrobky, které jsme prodávali i rodičům.

img_4572--800x533-.jpg

Dokonce dva žáci naší třídy vybírali dobrovolné vstupné do pokladničky, kterou si sami vyrobili. Celkem se vybralo 2143Kč. Dvě žačky pomáhaly paní učitelce Mánkové s organizací a prodejem vánočních výrobků.

V průběhu celé akce nám bylo nabízeno občerstvení, které připravili žáci 8. třídy, ale děti z 1. stupně během dopoledních dílen.

img_4613--800x533-.jpg

Sněhuláci, které jsme vyrobili, se prodávali velmi dobře a po hodině jsme měli radost, že jsme všechny prodali. V sedm hodin večer byl Jarmark ukončen, odevzdali jsme vybrané peníze a rozešli jsme se domů.

Žáci 7. třídy

Všechny fotky z Vánočních dílen naleznete zde: Fotogalerie Vánoční dílny