Pravidelné aktivity

Karneval

Tradicí našich karnevalů, které škola pořádá vždy v měsíci únoru, je bohatý program připravený vychovatelkami školní družiny, pedagogy a žáky naší školy. Jedná se o celou řadu soutěží a aktivit pro děti nejen z naší školy. Dále jsou v programu zařazena různá taneční, pěvecká a recitační vystoupení žáků, tříd, nebo i kroužků. Karneval vždy provází reprodukovaná hudba, kterou vybírá a pouští DJ z řad našich starších žáků. Občerstvit a posilnit se můžete také chutnými slanými i sladkými pochutinami, které chystají žáci především 8. třídy v rámci předmětu Příprava pokrmů.

 

V průběhu karnevalu probíhá také přehlídka masek, po které jsou oceněny a odměněny všechny masky, které se karnevalu účastní. Je pohlazením na duši, když vidíme radost všech dětí v maskách a žádného smutného, neodměněného „žáčka“.

 

Karnevaly se v naší škole usadily již trvale, a proto i nadále počítáme s pomocí nejen pedagogů, vedení, zaměstnanců a žáků školy, ale i s další pomocí rodičů, školské rady a všech příznivců školy na Velké Ohradě, i v širokém okolí.

 

Vstup: 20Kč / masky zdarma

 

Fotogalerie z Karnevalu – školní rok 2017/2018

Fotogalerie z Karnevalu – školní rok 2018/2019

 

kontakt

Základní škola, Praha 13, Klausova 2450

 

tel., fax: 235 513 694

email: skola@klausovazs.cz

 

adresa:
Klausova 2450/2
155 00, Praha 5 – Stodůlky

 

 

 

 

pro učitele:

přihlášení do správy webu

přihlášení do Bakaláře

 

Happy Snack