Cyklojízda

1. 6. 2018

 

 

V Den dětí ​1. června 2018 se uskutečnila 4. celoškolní cyklojízda​. Cyklistů bylo okolo 150 v celkem 8 skupinách, které vedli učitelé naší školy a v doprovodu rodičů našich žáků.

 

Všichni jsme se sešli před školou v 8 hodin. Zahájení bylo v 8:15, kdy pan ředitel, paní zástupkyně, hlavní organizátorka paní učitelka Nuslauerová a místostarostka všechny uvítali a popřáli hodně štěstí! Než jsme se rozešli, tak se losovaly lístečky s poukázkou do kina a z každé skupiny vyhrál jeden, který ji dostal. Po té už se všichni rozešli do svých skupin, zkontrolovali kola jestli jsou v dobrém technickém stavu a mohli jsme vyjet do Prokopského údolí. Ještě před odjezdem každý dostal jeden banán na cestu.

 

U školy byly dvě stanoviště na zručnost na kole: 1. Nejpomalejší jízda na kole; 2. (Slalom), nejrychlejší jízda na kole; 3. ještě jedna soutěž, ale ta se konala mimo školu a to byl výjezd do kopce na čas. V těchto soutěžích jsme mohli vyhrát krásné ceny jako vstupenku na minigolf, vstupenky do plaveckého bazénu nebo nafukovací lehátko na vodu.

 

Počasí nám krásně vyšlo a všichni si to užili!!!

 

celé fotoalbum zde

   

 

Naše skupina 6. A

Doprovod​ : ​Mgr. Lucie Heřmanská a pan ​Petr Plzák

 

V soutěžích to skončilo takhle:

  • Nejpomalejší jízda na kole: 1. místo = Vladislav Bryjovský 2. místo = Kristýna Immer  3. místo = Martin Kacetl
  • Nejrychlejší jízda na kole: 1. místo = Lukáš Krejčí  2. místo = Kristýna Immer  3. místo = Barbora Stejskalová
  • Výjezd do kopce: 1. místo = Vladislav Bryjovský, Marek Vegner  2. místo = Kristýna Immer, Barbora Stejskalová 3. místo = Adam Vajda

 

Naše skupina si to moc užila, dojeli jsme až na ,,Dívčí hrady”.  Hned, co jsme se vrátili do školy, tak začalo hodně pršet, takže počasí nám skvěle vyšlo.

Děkujeme naší paní třídní učitelce Mgr. Lucii Heřmanské za to, že hned po operaci s nohou nasedla na kolo a vyjela s námi na cyklojízdu!!!                                    

 

Bára Stejskalová 6. A

 

 

kontakt

Základní škola, Praha 13, Klausova 2450

 

tel., fax: 235 513 694

email: skola@klausovazs.cz

 

adresa:
Klausova 2450/2
155 00, Praha 5 – Stodůlky

 

 

 

 

pro učitele:

přihlášení do správy webu

přihlášení do Bakaláře

 

Happy Snack