Ukliďme svět - ukliďme naši školu

26. září 2018

 

 

Ve středu 26. září proběhla na naší škole akce Ukliďme svět – ukliďme naši školu, připojili jsme se tak k celosvětové aktivitě s motem „Mezi odpadky se nám žít nechce“.

 

V dopoledních hodinách se všechny třídy podílely na úklidu areálu naší školy a jeho bezprostředního okolí. V odpoledních hodinách se k nám připojili i někteří rodiče a závěr dne jsme strávili opékáním buřtů. Všem patří veliké díky!

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tisková zpráva s výsledky letošního ročníku Ukliďme svět, ukliďme Česko – 
https://www.uklidmecesko.cz/news/5c07977929184471288b456b.

Fotogalerie zde

  

 

Reportáž očima žákyň 7. A:

 

Dne 26. 9. 2018 se v ZŠ Klausova uskutečnila akce: „UKLIĎME NAŠI ŠKOLU“. Akce se zúčastnily všechny třídy naší školy. Uklízet se začalo od 10 : 00 a končili jsme v 11 : 40. Na začátku jsme dostali od paní hospodářky gumové rukavice a pytle na sbírání odpadků. První hodinu uklízení nás doprovázela naše třídní paní učitelka Mgr. Lucie Heřmanská, se kterou jsme našli: „ Železné trubky, cedule, kapota od auta, obaly od léků, průhledné sáčky, u kterých, jsme mysleli, že je to od drog a mnoho dalších věcí ….“

Dále paní učitelku po hodině vystřídal pan učitel Mgr. Zdeněk Hájovský, se kterým jsme našli také pár věcí: „ Skleněné láhve s alkoholem, zapalovač, cigarety atd…“ Na konci jsme plné pytle s odpadky odnesli ke škole a popelářské auto je odvezlo. Na odpoledne bylo připraveno: „ Odpolední uklízení“ pro rodiče s dětmi. Bylo připraveno i občerstvení.

Na uklízení se nám líbilo všechno, děkujeme!!!

 

Barbora Stejskalová, Kristýna Immer a Barbora Kosová 7.A

 

 

kontakt

Základní škola, Praha 13, Klausova 2450

 

tel., fax: 235 513 694

email: skola@klausovazs.cz

 

adresa:
Klausova 2450/2
155 00, Praha 5 – Stodůlky

 

 

 

 

pro učitele:

přihlášení do správy webu

přihlášení do Bakaláře

 

Happy Snack