Úspěšné přijímací zkoušky

2017/2018

 

Na konci školního roku 2017/2018 jsme byli všichni velmi potěšeni výsledky jednotné přijímací zkoušky našich deváťáků na čtyřleté obory středních škol. Všichni žáci se dostali na střední školy a většinou i tam, kam si přáli.

 

Neméně nás také potěšily výsledkové sestavy Cermatu, které škola obdržela v září. Výsledková sestava poskytla naší škole informaci o tom, jakých výsledků dosáhli naši žáci 9. ročníku, kteří se ucházeli o studium na čtyřletých oborech, v předmětech český jazyk a matematika v porovnání s uchazeči z celé ČR.

 

Z výsledků vyplývá, že naši žáci dosáhli výborných výsledků v porovnání s ostatními školami v celé ČR. V českém jazyce činila průměrná hodnota percentilového umístění našich deváťáků 61,2 percentilu, zatímco průměrná hodnota celé ČR byla 51,5 percentilu. Také v matematice dosáhli 57,4 percentilu, přičemž celorepublikový průměr u čtyřletých oborů činil 51,5 percentilu.

 

S výsledky jednotné přijímací zkoušky na čtyřleté obory jsme velmi spokojeni a věříme, že i tento školní rok bude pro stávající deváté ročníky jednotná přijímací zkouška úspěšná.

 

kontakt

Základní škola, Praha 13, Klausova 2450

 

tel., fax: 235 513 694

email: skola@klausovazs.cz

 

adresa:
Klausova 2450/2
155 00, Praha 5 – Stodůlky

 

 

 

 

pro učitele:

přihlášení do správy webu

přihlášení do Bakaláře

 

Happy Snack