Vánoční jarmark

19. 12. 2018

 

 

Ve středu 19. 12. 2018 se na naší škole pořádal vánoční jarmark, který byl úplně jiný než předchozí jarmarky. Byl pořádán na jiném místě, a to v prvním patře naší školy.

 

V průběhu jarmarku vystupovali žáci s vánočně laděným hudebním, recitačním a tanečním programem. Paní učitelky Mánková a Tomková nacvičily vystoupení s žáčky 1. stupně a paní učitelka Šúry pak s žáky 2. stupně. Nemohla chybět ani kavárna paní učitelky Bubníkové s občerstvením a příjemným posezením. Na občerstvení se také velkou měrou podíleli rodiče našich žáků, za což velmi děkujeme.

 

U stánků se prodávaly výrobky dětí, které jako každý rok děti vyráběly se svými učiteli. Mohli jste si nakoupit nejrůznější vánoční ozdůbky, kalendáře, přáníčka, svíčky a další. Zároveň si zájemci mohli vyzkoušet některé vánoční zvyky a tradice, jako například krájení jablíčka, hod střevícem, pouštění lodiček se svíčkami… Také se mohli dozvědět zajímavosti o vánočních tradicích v jiných zemích, seznámit se se symboly Vánoc, s některými tradičními lidovými vánočními říkadly a básničkami. Pár stánků zajistili i rodiče našich žáků a nechyběli ani dílničky na zdobení perníčků a keramických ozdobiček – takže výběr byl o to pestřejší!

 

Atmosféra našeho vánočního jarmarku byla nezapomenutelná. Věříme, že si to všichni hezky užili a těšíme se zase za rok.

 

Celá fotogalerie zde

       

kontakt

Základní škola, Praha 13, Klausova 2450

 

tel., fax: 235 513 694

email: skola@klausovazs.cz

 

adresa:
Klausova 2450/2
155 00, Praha 5 – Stodůlky

 

 

 

 

pro učitele:

přihlášení do správy webu

přihlášení do Bakaláře

 

Happy Snack