Žně nad volejbalovou sítí

březen 2018

 

 

Zápolení nad vysokými sítěmi nám během uplynulých několika dní přineslo opět spoustu radosti a rozšíření medailové sbírky o další dva cenné kovy.

 

 

Volejbal

 

Zatímco dívkám se při volejbalovém turnaji bohužel příliš nedařilo, chlapci 8. a 9. třídy vybojovali stříbrné medaile. Ačkoliv konkurence byla nevelká, takovéto umístění za bezkonkurenčním domácím týmem FZŠ Brdičkova se cení.

Po skvělém prvním a rozpačitém setu druhém jsme ve zlatém setu v prvním zápase udolali tým ze ZŠ Kuncova. Jako další v pořadí nás čekala nedobytná tvrz domácích hráčů. Jako jediní jsme proti týmu, jehož předchůdci v minulosti dokázali zvítězit i v celorepublikovém finále, dokázali získat více než 10 bodů. Tento zápas byl pro nás skvělý trénink a průprava na zápas o konečné medailové umístění. Žákům z Gymn. J. Heyrovského jsme nedali šanci a po dvou vyhraných setech jsme si nazpět mohli odvézt cenný kov. O ten se jmenovitě zasloužili: A. Kopal, M. Mydlář, G. Beneš, S. Edel, D. Jonáš, D. Immer, J. Vlček, K. Margarjan.

 

Doufejme, že tento tým bude zdatným soupeřem vyzyvatelů z řad učitelů naší školy, kteří již netrpělivě vzhlíží k vzájemnému volejbalovému klání, které se uskuteční na konci školního roku a které bude prestižním vyvrcholením jejich sportovního snažení na naší škole.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přehazovaná

 

S cílem předčít výsledek z volejbalu svých starších spolužáků vstupovali do turnaje v přehazované žáci 4. a 5. třídy. Úvodní rozlosování sice určilo, že jsme byli nuceni hrát pokaždé dva zápasy za sebou, ale ani to nezabránilo našim borcům bojovat obětavě o každý míč a dobře mířenými útoky přehrávat jednoho soupeře za druhým. Našimi skalpy se tak postupně stávaly školy O. Chlupa, Mezi Školami, Kuncova. A když jsem v závěru jednoznačně přehráli i soupeře ze ZŠ Jánského, nebylo pochyb o tom, že na pomyslný nejvyšší stupínek mohli vystoupit a zlaté medaile převzít K.+J. Marcolovi, D. Kopal, M. Strnad, M. Firman, T. Tkačík, J.Hampl.

 

 

 

 

 

 

 

 

Celá fotogalerie zde

 

 

kontakt

Základní škola, Praha 13, Klausova 2450

 

tel., fax: 235 513 694

email: skola@klausovazs.cz

 

adresa:
Klausova 2450/2
155 00, Praha 5 – Stodůlky

 

 

 

 

pro učitele:

přihlášení do správy webu

přihlášení do Bakaláře

 

Happy Snack