AKTUÁLNĚ

sledujte naše nedůležitější novinky

4. 5. 2023

Vážení rodiče, 

na základě Vašich návrhů zde představujeme 5 kandidátů z řad rodičů do Školské rady při ZŠ Klausova. Volby proběhnou přes systém Bakaláři.


Dobrý den vážení rodiče a příznivci Klausovky,

nejprve bych ráda poděkovala za důvěru ve mně vloženou i pro další období.

Jmenuji se Monika Becisová, jsem veselá, vstřícná, velmi loajální, upřímná a dostatečně průbojná osoba, která se snaží jít si životem za svým. Mou velkou motivací jak v práci, tak v životě, je spokojenost lidí, pro které se snažím vytvořit podmínky ke kvalitní práci či bezproblémovému bytí. Kromě toho, že jsem šťastnou maminkou dvou úžasných holčiček – Sophie (7.A) a Emmy (3.A), jsem zaměstnána jako back office managerka ve firmě Number One Digital, zabývající se online digitálním marketingem. Mám za sebou středoškolské vzdělání s maturitou, roční studium Anglického jazyka a velkou praxi s prací na PC včetně práce grafické, což je můj velký koníček a v poslední době i další menší přivýdělek.

Můj rozsah je obrovský a ráda jej uplatním v práci pro Vás rodiče a pro naši Klausovku, která je na skvělé cestě stát se jednou z nejlepších škol v Praze.

V případě jakýchkoli problémů, požadavků, proseb či konstruktivních návrhů týkajících se školy mě neváhejte kontaktovat, jsem tu pro vás.

S přátelským pozdravem,

Monika Becisová


Dobrý den Vážení rodiče,

jmenuji se Jiří Matulík, vystudoval jsem Bezpečnostně – právní studia na Policejní akademii v Praze. Posledních 14 let svého profesního života pracuji jako Vedoucí směny Městské policie Praha. Na naší Klausovku chodí má starší dcera do třetí třídy a od září 2023 bude naši školu navštěvovat i moje mladší dcera. Již od prvních dnů, kdy má starší dcera začala navštěvovat školu, jsem byl vtažen do dění „nejen běžného školního života“, ale i vzdělávání. V nelehké době Covidu, kdy probíhala on-line výuka, se naše spolupráce s paní učitelkou ještě prohloubila. Postupně jsem měl možnost přijít do kontaktu i s ostatními pedagogickými pracovníky. Vážím si jejich práce a úsilí, které věnují nejen výuce, ale i organizaci skvělého doplňkového programu k učivu, u kterého jsem měl možnost, díky paní učitelce mojí dcery, pomáhat. Jsem si vědom, že naše Klausovka je skvělá právě proto, že zde výborně funguje spolupráce mezi rodiči a pedagogickými pracovníky.

Pracuji ve směnném provozu, díky kterému mám dostatek volného času a tento bych rád poskytl, včetně svých schopností, ve prospěch naší školy a Vás jako rodičů ve Školské radě.

Předem Vám děkuji za případnou důvěru.

Bc. Jiří Matulík


Vážení rodiče žáků ZŠ Klausova,

dovolte se mi krátce představit. Jmenuji se Žaneta Havelcová a jsem pyšnou maminkou 7leté prvňačky a 4letého raubíře. Vystudovala jsem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a momentálně pracuji v právním oddělení zdravotní pojišťovny.

Jako každý rodič chci pro své děti to nejlepší – školu, která splňuje to, co od vzdělávací instituce sama očekávám a čemu se chci ze svých zkušeností vyvarovat. Není mi lhostejné vzdělávání našich dětí, ani prostředí, ve kterém děti tráví velkou část dne. Dlouho jsem vybírala mateřskou školu, nejinak tomu bylo se školou základní. Jsem přesvědčená, že ZŠ Klausova je velmi dobrá škola s potenciálem stát se žádanou školou na Praze 13. To je také důvodem, proč kandiduji do Školské rady naší školy.  Domnívám se totiž, že Školská rada může mít pozitivní vliv na celkové směřování školy, ale pouze tehdy, budou-li v ní zasedat lidé, kteří jsou ochotni tomu věnovat svůj čas a úsilí. Koneckonců cesta za vzděláním mé dcery teprve započala a za pár let se k ní přidá i syn. Ráda tedy budu hlasem rodičů žáků školy ve Školské radě, protože mám za to, že spolupráce rodičů a školy je velmi důležitá. Přeji si, aby naše děti chodily do školy rády a získaly v ní pevné základy pro další vzdělávání. 

S pozdravem Žaneta Havelcová 


Radim Bartůněk

Aktuálně je mi 40 let. Mám tři děti, s manželkou se na počtu shodneme. Na Klausovku chodí zatím jen ten nejstarší (Adam), ale mladší k tomu má zdárně nakročeno (slyší na jméno Max, stejně jako většina psů v okolí).Pracuji pro Fortunu v IT QA dep. Díky práci mám potřebu všechno analyzovat (to mě donutila napsat manželka), když to nedělám, tak rád vařim a hrabu se v záhonech.

Nemám rád AZ-kvíz a bizár celkově.

„Volno, ne práce je cílem člověka.“ (O.W.) 


Dobrý den všem rodičům,

jmenuji se Jan Bušina. Vystudoval jsem SOU stravování a služeb obor kuchař s nástavbou na SOU Písnice Hotelnictví. Profesi kuchaře vykonávám přes dvacet let a prošel jsem hodně restauracemi. Již delší dobu pracuji v italské restauraci DaEmanuel. Když mám volno trávím ho hlavně se svou rodinou. Mám ženu a jsme spolu už od školy. Spolu máme syna Honzíka, který je momentálně ve druhé třídě. Příští školní rok nastupuje do ZŠ Klausova i má dcerka Magdalénka.

Kandidovat do školské rady jsem se rozhodl, protože mě směrování a rozvoj školy zajímá a myslím, že Klausovka má našlápnuto dobrým směrem. 

kontakt

Základní škola, Praha 13, Klausova 2450

 

tel., fax: 235 513 694

email: skola@klausovazs.cz

 

adresa:
Klausova 2450/2
155 00, Praha 5 – Stodůlky

 

 

 

 

pro učitele:

přihlášení do správy webu

přihlášení do Bakaláře

 

Happy Snack