Podzimní sportovní akce pořádané naší školou

přespolní běh a malá kopaná

 

 

Přespolní běh

Opět po roce naše škola pořádala již tradiční zahajovací sportovní akci nového školního roku – přespolní běh. Podmínky byly ideální, a tak se na louce za naší školou sešlo přes 220 žáků z přilehlých škol na Praze 13. Zastoupení jsme měli v pěti ze šesti vypsaných kategorií, což svědčí o zájmu této akce i ze strany našich dětí. Nejlepšího výsledku dosáhli dle očekávání chlapci ve složení Kačer, Hendrych, Procházka, Linhart, Stejskal,  kteří se umístili na bronzové pozici v nejpočetněji zastoupené kategorii 8. a 9. tříd. Všem účastníkům děkujeme za účast a gratulujeme k dosažení svých maximálních výsledků.

 

 

Malá kopaná 6. + 7. tř.

První říjnový týden byl  na naší škole ve znamení malé kopané. Kategorie 6. a 7. tříd sice pro letošní rok nebyla vypsána jako postupová, přesto se sešlo deset týmů z Prahy 13, které si již během chladného dopoledne přišly poměřit své fotbalové schopnosti. Ačkoliv jsme tentokrát opět měli tým, který v minulých letech dokázal svoji kvalitu postupem až do republikového finále MC´Donald´s cupu, tak v této kategorii, byly ambice poněkud nižší. O to větší radost udělal postup až do samého finále. Zde jsem sice se ZŠ Mládí prohráli rozdílem třídy, ale to nám nemohlo zkazit radost z úspěchu v podobě druhého místa. (Gratulace patří jmenovitě : Marcol J., Marcol K., Stavinoha, Bauer, Rais, Grýgera, Siviček, Valevych, Uzunov)

 

 

Malá kopaná 8. a 9.tř.

Po mladší kategorii se následující den na naší škole představili v malé kopané také žáci 8. a 9.tříd. Zatímco ve středu ještě sem tam vysvitlo slunce, tak starší kategorie musela bojovat s pochmurným a nevlídným počasím. Síla našeho týmu nebyla možná tak velká, jako u jiných, ale kluci to doháněli touhou po konečném vítězství. Díky ní zastínili všechny prognózy a předpoklady a kýženého vítězství se téměř dočkali. S vítězným týmem ze ZŠ Kuncova sehráli více než vyrovnaný zápas a jenom vinou neproměněných šancí a dvěma slepenými gólem jsem prohráli v poměru 0:2. 

(Gratulace patří jmenovitě: Linhart, Hendrych, Kačer, Procházka, Olejník, Zejda, Vegner, Krejčí)

 

 

 

 

kontakt

Základní škola, Praha 13, Klausova 2450

 

tel., fax: 235 513 694

email: skola@klausovazs.cz

 

adresa:
Klausova 2450/2
155 00, Praha 5 – Stodůlky

 

 

 

 

pro učitele:

přihlášení do správy webu

přihlášení do Bakaláře