PRVNÍ ŠKOLIČKA

6. 10. 2021 / pro předškoláčky a jejich rodiče

 

 

Již tradiční akcí na ZŠ Klausova je setkávání s předškoláky a s jejich rodiči – Školička.

První v tomto školním roce se uskutečnila prezenčně ve středu 6. října v prostorách prvního stupně naší školy. Téma „Na vlnách hudby“ se bude prolínat celým programem všech školiček v letošním roce. Ta první měla podtitul „Hrajeme si s hudbou“ , a to jsme si splnili. Programem provázel vedle paní učitelek i skřítek Škudibík, který se s dětmi naučil zpívat nové písničky, hrát na Orffovy nástroje a poslouchal s nimi i hru na klasické hudební nástroje jako je klavír, akordeon a flétna. Aby toho hraní nebylo málo, tak si děti ještě vyrobily jednoduchý nástroj z Orffova instrumentáře a naučily se hudebně pohybovou hru. Děti se nejen potěšily hudbou, ale také se seznámily se školním prostředím a s vyučujícími.

A rodiče? Ti měli zatím možnost si neformálně popovídat s ředitelem školy s Mgr. Petrem Neuvirtem o školním životě, vzdělání, výchově, akcích školy i probíhajících či budoucích projektech.

 

Podobně se budeme setkávat pravidelně každý měsíc po celý školní rok. Bližší informace se dozvíte na e-mailu paní zástupkyně hejnova@klausovazs.cz

 

 

Mgr. M.Šimánková, L. Třešňáková

 

 

kontakt

Základní škola, Praha 13, Klausova 2450

 

tel., fax: 235 513 694

email: skola@klausovazs.cz

 

adresa:
Klausova 2450/2
155 00, Praha 5 – Stodůlky

 

 

 

 

pro učitele:

přihlášení do správy webu

přihlášení do Bakaláře