Školní ples ZŠ Klausova

12. června 2024

 

 
 
Ve středu 12. června 2024 se konal školní ples ZŠ Klausova. Tento nezapomenutelný podvečer si pro žáky, rodiče, učitele a přátele naší školy připravil žákovský parlament v čele s žákyněmi z 8. A (Sophií Becisovou, Tarou Sage Jirátovou a Violou Elizabeth Masopustovou). Společně všichni prožili momenty plné radosti a společenského veselí.
 
Plesem provázel pan učitel Štěpán Končal. Na svém pódiu přivítal předsedu výboru místní Agendy 21, pana zastupitele Víta Bobysuda, ředitele naší školy pana Petra Neuvirta a v neposlední řadě koordinátorku projektu Sanitka přání, paní Markétu Matušíkovou. Právě se Sanitkou přání v letošním roce žákovský parlament navázal spolupráci.
 
Ve fotokoutku se o návštěvníky starala paní učitelka Barbora Hájková, hudební doprovod byl pod taktovkou pana učitele Sebastiena Beneše. Nezapomenutelným momentem podvečera bylo vystoupení taneční skupiny DEMO, konkrétně jejích skupin D8 a D4, a také naší žákyně Violy, která nám zahrála na kytaru a zazpívala.
 
Ples vyvrcholil vyhlášením několika soutěží. Ocenění za nejlepší make-up (tedy nejlépe dodržený dress code) si odnesla Lara Abdelmoeti. Nejlepší tanečnicí večera v kategorii junior se stala Dominika Hrabětová, v kategorii senior pak zazářilo duo našich učitelů, paní Danka Šimáková a pan Miroslav Kočí.
 
Velký dík patří všem, kteří přispěli k úspěchu podvečera – ať už stáli na pódiu, pracovali v zákulisí, nebo se pohybovali mezi návštěvníky. Právě díky nim byl letošní ples ZŠ Klausova tak nezapomenutelný.
 
 
Za žákovský parlament koordinátorka Lucie Ředinová
 

 

kontakt

Základní škola, Praha 13, Klausova 2450

 

tel., fax: 235 513 694

email: skola@klausovazs.cz

 

adresa:
Klausova 2450/2
155 00, Praha 5 – Stodůlky

 

 

 

 

pro učitele:

přihlášení do správy webu

přihlášení do Bakaláře