Slavnostní otevření Refresh bistra

1. prosince 2023

 

 

První prosincový den se na ZŠ Klausova konala slavnostní událost – otevření školního bistra. Jedná se o úplně první pobočku této firmy na Praze 13 a teprve druhou na základních školách v celé Praze. V bistru si děti mohou zakoupit zdravé a chutné snídaně, svačinky a nápoje, které splňují „Pamlskovou vyhlášku pro základní školy.“  

 

Slavnostního otevření bistra se kromě zástupců z radnice a vedení školy zúčastnili také členové školního parlamentu, z jejichž řad vzešel prvotní nápad na zřízení nějakého občerstvení na Klausovce. Že šlo o mimořádnou událost, dosvědčila i přítomnost reportérů rádia Frekvence 1.

Příjemnou atmosféru podpořilo také vystoupení pěveckého kroužku, jehož členům se podařilo všechny přítomné naladit do vánoční pohody. Věříme, že se u nás bude novému Refresh bistru dařit a stane se trvalou součástí naší Klausovky.

 

 


 

 

Vyjádření školního parlamentu:

Refresh bistro V loňském školním roce, v druhém pololetí, na schůzce žákovského parlamentu zazněla prosba, návrh, žáků na jídelní automat na naší škole. Několikrát jsme o tom na našich schůzkách diskutovali, říkali si pro a proti, hledali řešení. Až jednou naše koordinátorka paní Ředinová náš návrh vzala a přednesla ho u pana ředitele na jejich schůzce. V tu danou chvíli by nás ani ve snu nenapadlo, že by na naší škole mohlo vzniknout něco jako je toto Refresh bistro. Náš pan ředitel předčil očekávání nejen naše, ale nás všech. My za žákovský parlament, ale vlastně za všechny žáky na naší škole bychom mu rádi řekli jedním slovem: DĚKUJEME.

Školní parlament

 

Podívejte se, jak probíhalo slavnostní otevření bistra:

https://youtu.be/vRCAc7CnFoI?si=dCJspycXrM9bTdqy  

kontakt

Základní škola, Praha 13, Klausova 2450

 

tel., fax: 235 513 694

email: skola@klausovazs.cz

 

adresa:
Klausova 2450/2
155 00, Praha 5 – Stodůlky

 

 

 

 

pro učitele:

přihlášení do správy webu

přihlášení do Bakaláře