Sportovní MUZOR

14. 11. 2019

Dne 14. 11. 2019 se konal “Sportovní Muzor”. Akci zahájil pan ředitel v 9:00 v tělocvičně ZŠ Klausova. Zúčastnily se 4 základní školy: Mohylova, Tachlovice, Chráštany a Klausova. Školy mezi sebou soutěžily ve sportovních disciplínách – trojskok, lehy – sedy, skákání přes švihadlo, hod medicinbalem a opičí dráha. Na stanovištích byli žáci a žákyně z 8.A, kteří počítali body nebo hlídali čas soutěžícím. Také tam byla paní učitelka Heřmanská a pan učitel Gaisl, ti dohlíželi na to, aby se někdo nezranil a vše dobře klapalo. Když všichni skončili, vyhlásila se vítězná škola a jednotlivec. Vítězné školy získaly poháry, diplomy a věcné ceny. Z jednotlivců se vybrali nejlepší 3 holky a 3 kluci a školy podle součtu bodů soutěžících.

Bylo to velice vyrovnané, ale přesto vyhrála ZŠ Mohylova s 1505,36 body. Na druhém místě byla ZŠ Tachlovice s 1466,38 body, na třetím ZŠ Klausova s 1333,54 body a na čtvrtém místě ZŠ Chráštany s 1119,45 body. Všem se to  moc líbilo a těšíme se na příští rok.