Únorová školička

Sovička a divadelní dílnička / 14. února 2024

 

 

Na únorovém setkání jsme přivítali magistru Lněničkovou, která pracuje v pedagogicko-psychologické poradně Kuncova a pravidelně dochází do naší školy Klausova, kde poskytuje diagnostickou, poradenskou a speciálně pedagogicko-psychologickou pomoc. Spolupracuje s výchovnou poradkyní, se školní psycholožkou a speciální pedagožkou naší školy.

 

Děti zatím ve dvou třídách pracovaly s paní učitelkami. Vyráběly si škrabošky, dramatizovaly pohádku „O zvířátkách“, přiřazovaly písmena k obrázkům, hrály hry „Bomba“ – na písmena, „Domino“- děti již podle nacvičených obrázků z tabule skládaly do řady obrázek s písmenkem, „Abecední pexeso“ a vyhledávání postaviček z pohádek za pomoci inovativních prvků ve vzdělávání, tentokrát pomocí Bee botů. V závěru rodičům budoucí prvňáčci ukázali, jak umí programovat cestu a zazpívali hudebně-pohybovou karnevalovou píseň v maskách.

 

Na další Školičce 6.3. si budeme povídat hlavně o tom, co je třeba mít s sebou k zápisu do 1.třídy, který nás letos čeká 4. a 5. dubna.

kontakt

Základní škola, Praha 13, Klausova 2450

 

tel., fax: 235 513 694

email: skola@klausovazs.cz

 

adresa:
Klausova 2450/2
155 00, Praha 5 – Stodůlky

 

 

 

 

pro učitele:

přihlášení do správy webu

přihlášení do Bakaláře